×

سوالات

سوالات متداول

چطور شروع کنم؟

خیلی خوش آمدید. بهترین حالت اینه که شما ویدیو های رایگان سایت رو ببینید ، با نحوه تدریس آشنا بشید ، بعد از اون وارد قسمت خرید بشید و با خرید بسته های آموزشی از پایه شروع به یادگیری کنید.

سطح زبان ترکی من خیلی پایینه. آیا بسته های آموزشی ها به من کمک میکنه؟

بله قطعا. این بسته ها از پایه و حروف الفبا شروع میشه و نیازی به هیچ پیش زمینه ای نداره و شما میتونید با استفاده از بسته های آموزشی از صفر سطح ترکی خودتونو بالا بیارید.

آیا برای استفاده از بسته های آموزشی نیازی به تعیین سطح است؟

همینطور که در سوال قبلی اشاره شد، این بسته ها از سطح صفر و پایه شروع میشه و اگر شما هیچ پیش زمینه ای هم از ترکی نداشته باشید میتونید شروع کنید و پروسه یادگیری رو انجام بدید.

چقدر طول میکشه با دیدن آموزش ها پیشرفت کنم؟

قطعا یادگیری زبان یک پروسه هست و شما با دیدن بسته های آموزشی ، انجام دادن تمرین ها و تکرار در مدت کمی مسلط میشید.

آیا از لحاظ لغوی هم پیشرفت میکنم؟

به همراه ویدیو درس  جزوه، تمرین و جواب تمرین ها گذاشته میشه و قطعا کلمات بسیاری رو یاد میگیرید. علاوه بر بسته آموزشی شما با استفاده از کتاب های آموزشی که براتون ارسال میشه، میتونید دایره  لغات خودتون رو افزایش بدید.

برای پیشرفت در مکالمه باید چکار کنم؟

در هر بسته آموزشی علاوه بر درس مکالمات ضروری و لازم مناسب هر سطح وجود داره و میتونید با تکرار اون مکالمات ، مکالمه خود را قوی کنید. و در کنار این،  دیدن کارتون، فیلم، سریال و گوش دادن به موسیقی خیلی به یادگیری شما کمک میکنه. همچنین میتونید در شبکه های اجتماعی با دوستان ترک زبان مکالمه کنید که اینکار هم خیلی به یادگیری شما کمک می کنه.

من دانش کامپیوتریم بالا نیست، آیا به مشکل نمی خورم؟

به هیچ وجه شما بعد از خرید بسته های اموزشی به راحتی میتونید فایل هارو دانلود کنید و شروع به یادگیری کنید. و هیچ نیازی به دانش کامپیوتری نیست.

آیا این بسته ها رو از طریق گوشی هم میشه استفاده کرد یا حتما باید کامپیوتر داشته باشم؟

بله. شما بعد از خرید و دانلود فایل ها میتونید از هر طریقی تماشا کنید و پروسه یادگیری رو دنبال کنید.

آیا پشتیبانی هم برای دوره ها وجود داره؟

بله. شما بعد از خرید هر بسته با شماره ای که در سایت ثبت نام و خرید را انجام داده اید داخل گروه واتس اپ دعوت میشید و به مدت یک ماه پشتیبانی دارید. سوالات خودتون رو مطرح میکنید و در زمان بخصوصی از روز به سوالات شما پاسخ داده میشه.

نحوه ثبت نام و دریافت بسته ها به چه صورته؟

تنها مرجع ثبت نام و خرید ، سایت بنده manoochehrmilani.com هست و شما بعد از ورود به سایت و ثبت نام در سایت میتونید خرید خودتون رو از قسمت خرید بسته ها انجام بدید و بسته های آموزشی رو دانلود کنید.

بسته های آموزشی بر اساس چه متد آموزشی ای پیش رفته ؟

این بسته ها بر اساس متد آموزشی کتاب های İstanbul تنظیم شده که بسیار ساده و روان درس ها تدریس میشه. شما پس از خرید، فایل های کتاب ها رو دریافت میکنید.